FİZYOTERAPİ KADROMUZ

FATİH DURAN
1991 Sakarya doğumludur. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun oldu. 2014 yılından itibaren 5 sene aynı kurumda fizyoterapist olarak görev yaptıktan sonra 2018 yılı itibariyle tılsım özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurucu ve fizyoterapist olarak çalışmaya başladı.

FATİH DURAN

Fizyoterapi Birimi
ONUR ORTAKAYA

ONUR ORTAKAYA

FİZYOTERAPİST
ARZUNUR FİDAN
1997 yılında İstanbul'da doğdu. 2020 yılında İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu. 2020 yılında Tılsım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. 2021 yılında Duyusal Bütünleme Derneğinden 'Duyusal Motor Algı ve Hareket Entegrasyonu' Eğitimi aldı.

ARZUNUR FİDAN

Fizyoterapi Birimi
İLAYNUR KUL
1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun oldu. 2019 yılı itibariyle tılsım özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde fizyoterapist olarak görevine devam ederken yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi'nde devam etmektedir.

İLAYNUR KUL

Fizyoterapi Birimi
Nisa BIYIK
1998 yılında İstanbul'da doğdu. 2021 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun oldu. 2022 yılı itibari ile Tılsım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

Nisa BIYIK

Fizyoterapist